Regulamin

Regulamin strony: 
1)    Każdy użytkownik, który publikuje zawartość, robi to wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administratorzy nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
2)    Dane użytkowników nie będą udostępniane osobom trzecim (zewnętrznym firmom bądź osobom prywatnym). Osoby, które zarejestrowały się w serwisie, wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych w celach administracyjnych. 
3)    Nikt oprócz administratorów nie ma dostępu do danych. Wyjątkowo przekazanie wszelkich znanych nam informacji o Użytkowniku może nastąpić na żądanie uprawnionych organów, jeżeli zostanie wszczęte jakiekolwiek postępowanie mające związek z publikacjami na naszym Forum. 
4)    Zabrania się publikowania na Forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym: związanych z pornografią, używkami, dyskryminacją rasową, wyznaniową, etniczną itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp.
5)    Zabrania się publikowania wszelkich adresów , E-mail, numer telefonu lub temu podobnych na Forum. 
6)    Ponadto zabrania się umieszczania na łamach Forum serwisu treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etykiety.
7)    Jako Użytkownik zwracaj się do innych z poszanowaniem ich osobistej godności. Wyśmiewane innych użytkowników. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Teksty obraźliwe dla innych Użytkowników Forum będą usuwane. Traktuj innych uczestników tak, jak sam chciałbyś być traktowany. 
8)    Forum nie jest miejscem reklamującym inne serwisy. Posty, które będą kierować użytkownika do stron w innych serwisach będą usuwane bez powiadomienia Użytkownika, który je zamieścił. 
9)    Przypadki łamania prawa będą zgłaszane właściwym służbom wraz z natychmiastowym usunięciem postów i konta Użytkownika.
10)    Moderatorzy Forum mają prawo do kontrolowania treści wypowiedzi i ich modyfikowania, a nawet do usuwania, przez osoby upoważnione z Forum, które nie spełniają warunków określonych w niniejszych Zasadach korzystania z Forum internetowego.
11)    Należy zakładać wątki w odpowiednich dla nich działach. Wątki założone w niewłaściwych działach będą przenoszone do odpowiednich kategorii przez moderatorów. Powtarzające się wątki będą usuwane. 
12)    Administratorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikowania niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany wchodzą w życie w momencie ich opublikowania na tej stronie.

13) Administratorzy mają prawo bez uprzedzenia usunąć konto użytkownika, gdy stwierdzą że narusza zasady panujące na forum.